Napadlo Vám niekedy, že by jedna jediná zmena mohla mať hneď tri pozitívne účinky:

NA VAŠE ZRAVIE

Zbavíte sa chemikálií, ktoré sa Vám dostávajú do tela používaním
plastových fliaš.

NA PROSTREDIE, V KTOROM ŽIJETE

Ochránite prírodu od plastového odpadu, ktorý vzniká spotrebou  jednorázových PET fliaš.

A NA VAŠE ÚSPORY

Ušetríte peknú finančnú čiastku každý rok!

Dlho som premýšľala nad najjednoduchším riešením ako je možné začať sa správať ekologickejšie a zodpovednejšie k nášmu životnému prostrediu až som našla jednoduché riešenie, ktoré má dokonca pozitívny vplyv na zdravie aj peňaženku.


Dobrá správa je, že toto jednoduché riešenie máte teraz na dosah aj VY!


Možno Vás pri čítaní týchto riadkov napadlo, že Vy predsa nemáte čas ani chuť stať sa nejakým ekologickým aktivistom alebo sa začať angažovať v ekologicky zameraných organizáciách. Presne toho som sa obávala aj ja pred rokmi a navyše som bola presvedčená o tom, že ekologické témy patria do rúk vedcov a ja ako jednotlivec nemám na akékoľvek zlepšenie žiadny vplyv.

 

Postupne som prišla na to, že životné prostredie sa nás bezprostredne týka a ovplyvňuje násKaždá naša stopa, ktorú v ňom urobíme sa ako bumerang vráti zase k nám.

Začala som objavovať, že ekológia je aj o veciach dennej spotreby a každodenného správania nás ľudí

Že je aj o plastoch, ktoré nás obklopujú na každom kroku tvoria obrovskú časť odpadu, ktorý sa v podstate nikdy celkom nerozloží a ovplyvňujú aj naše zdravie pretože sú nebezpečné.

Že je aj o chemikáliách všade okolo nás a tak ako ich vypúšťame do nášho okolia, zároveň ich aj prijímame do nášho organizmu a týka sa to vecí dennej spotreby, jedla aj kozmetiky.

Uvedomila som si, že kvalitu prostredia, v ktorom žijeme ale aj kvalitu vlastného života môžeme zmeniť len my sami tým, že začneme priamo od seba malými EKO krokmi.


Takéto malé EKO kroky môžete urobiť aj VY a profitovať tak v oblasti zdravia ako aj v oblasti finančnej.

Odmenou Vám bude aj úžasný pocit hrdosti, že robíte nielen niečo pre seba ale aj pre našu krásnu planétu. Že patríte k hrdinom, ktorí začali od seba a zlepšia život celej našej spoločnosti!

Stačí ak urobíte prvý a veľmi jednoduchý krok na ceste k Vášmu ekologickejšiemu životu.

Mám preto veľkú radosť, že Vám môžem predstaviť

zdravú EKO fľašu z nerezovej ocele Klean Kanteen!

Je to zdravšia, jednoduchšia a lacnejšia alternatíva k používaniu jednorazových pastových fliaš! Môžete si ju zobrať kamkoľvek, je ľahká a nerozbije sa Vám.

A navyše má mnoho ďalších výhod:

  • NEREZOVÁ OCEĽ A NETOXICKÉ MATERIÁLY
    Fľaša je vyrobená z prvotriednej vysokokvalitnej potravinárskej nerezovej ocele 18/8 bez plastovej vložky. Všetky časti fľaše vrátane vrchnákov sú z netoxických materiálov bez BPA (bisfenol A), ftalátov, olova a iných jedov, takže nehrozí, že sa do Vašich nápojov dostanú nebezpečné látky, ktoré by mohli ohroziť Vaše zdravie tak ako je to u plastových fliaš. Pitie z tejto fľaše je pre Vaše zdravie úplne bezpečné.
  • ZAOBLENÉ ROHY A ŠIROKÉ HRDLO
    Tvar fľaše zabezpečuje bezproblémové a veľmi jednoduché čistenie či už ručné alebo v umývačke riadu, takže nečistoty a baktérie sa v nich nemôžu hromadiť a preto môžete fľašu bez obáv používať opakovanie. Navyše nápoj vo fľaši vďaka širokému hrdlu pohodlne doplníte kockami ľadu alebo inými prísadami a môžete si tak vychutnať skvelé a zdravé nápoje pripravené podľa Vašej chuti.
  • DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
    Fľaša ma hrúbku stien zabezpečujúcu optimálny pomer medzi hmotnosťou a odolnosťou, tak aby bola odolná voči poškodeniu. Fľaša Vám pri normálnom používaní vydrží celý život a môžete si ju zobrať kamkoľvek, či sa chystáte len na prechádzku, športovať alebo na slnkom vyhriate pláže.

Kúpou zdravej EKO fľaše chránite svoje zdravie pred účinkami chemikálií
z plastových fliaš!

A NAVYŠE

Chránite aj prírodu a pomáhate našej krásnej planéte!

100% RECYKLOVATEĽNÁ

Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená je 100% recyklovateľný, takže ak by sa náhodou nenapraviteľne poškodila môže z nej byť vyrobená rovnaká fľaša alebo dokonca aj niečo ešte hodnotnejšie. Používaním tejto fľaše teda podporujete trvalo udržateľný životný štýl.

ZNOVU-NAPLNITEĽNÁ, ZNOVU-POUŽITEĽNÁ

Znovu naplnením a opätovným použitím fľaše namiesto nákupu jednorazovej plastovej fľaše zabránite vzniku odpadu, ktorý sa hromadí na skládkach, v prírode, v moriach a oceánoch a tým chránite našu prírodu. Používaním tejto fľaše teda prispievate k lepšiemu životnému prostrediu.

TRVALO UDRŽATEĽNÁ VÝROBA

Výroba fliaš prebieha pri dodržiavaní environmentálnych noriem zavedených pre ochranu krajiny, vody a ovzdušia, aby sa minimalizoval vplyv výrobného procesu na životné prostredie. Na rozdiel od kupovania plastových fliaš, ktorých výroba poškodzuje životné prostredie, kúpou tejto fľaše podporujete výrobu, ktorá životné prostredie nezaťažuje.

OCHRANA PRÍRODY

Spoločnosť Klean Kanteen spolupracuje s radom podobne zmýšľajúcich organizácií v oblasti životného prostredia na celom svete. Je tiež členom organizácie "1% pre planétu" a organizácie "Certified B Corporation". Preto kúpou tejto fľaše aj Vy prispievate 1% z ceny fľaše na projekty, ktoré sú zamerané na ochranu a zlepšenie životného prostredia po celom svete.

Cena fľaše Klean Kanteen sa pohybuje v rozpätí
od 20,47 eur do 33,17 eur v závislosti od veľkosti fľaše.

Cena sa môže zdať na prvý pohľad privysoká, avšak len dovtedy kým si neuvedomíte, že používaním fľaše z nerezovej ocele podporíte svoje zdravie, keďže sa vyhnete chemikáliám v plastových fľašiach, ušetríte nemalé množstvo finančných prostriedkov a aj Vy prispejete svojím nenahraditeľným dielom k ochrane nášho životného prostredia a vytváraniu krásnej, čistej a zdravej planéty!

Aj napriek tomu Vás stále trápi cena nerezovej fľaše? Pozrime sa spolu na to, koľko môžete reálne ušetriť, ak prestanete kupovať vodu balenú v plastových fľašiach.

A navyše už nikdy viac nebudete musieť utekať do obchodu, aby ste si z neho vlastnoručne priniesli ťažké balenie vody v plastových fľašiach. Doma ich nebudete musieť skladovať a budete mať oveľa viac priestoru pre seba. Starosti s vyhadzovaním plastových fliaš do stále preplnených zberných nádob na plastový odpad nebudete už vôbec riešiť! A k tomu ten úžasný pocit, že ste ochránili našu krásnu planétu od haldy odpadu a urobili niečo pre svoje zdravie aj úspory!

Čo spoločne so zdravou EKO fľašou získate navyše?

Chcem Vás na ceste k EKO životnému štýlu naozaj podporiť. A preto som pre Vás pripravila BONUS.

BONUS

E-Book Skvelé domáce limonády

Krásny, praktický, ilustrovaný e-Book s receptami ako si vyrobiť chutné, zdravé a krásne limonády.

Keďže Vás chcem maximálne podporiť v pití vody z vodovodu namiesto kupovania vody balenej v plastových fľašiach chcem Vám ukázať spôsob ako si doma môžete užiť pitie kohútikovej vody, ktorú si môžete obohatiť o rôzne druhy ovocia, štiav a byliniek, čo bude skvelé, zdravé a aj oku lahodiace pitie.

Bonus v hodnote 3,99 eur získate ZDARMA!

To všetko sa mi páči!
Chcem si kúpiť EKO fľašu 
aj s bonusom!

Stále váhate, či sa Vám investícia vyplatí? Len pre porovnanie, koľko vody balenej v plastovej fľaši si za to kúpite? Ak pijete 3 litre vody denne pri priemernej cene 0,5 eur za fľašu balenej vody si za cenu zdravej EKO fľaše kúpite vodu približne na jeden necelý mesiac. Cena sa Vám teda vráti za cca 1 mesiac a do konca roka ich ostáva ešte 11! A zdravú EKO fľašu máte navždy a môžete ju používať bez obáv opakovane, čím ušetríte kopec peňazí, urobíte niečo pre svoje zdravie aj pre našu krásnu planétu.

Navyše máte odo mňa 100% záruku spokojnosti!

Ak si zdravú EKO fľašu objednáte a po doručení zistíte, že pre Vás nie je vhodná a že ju nevyužijete môžete mi ju do 7 dní vrátiť (v nepoškodenom stave) a ja Vám vrátim peniaze v plnej výške späť.

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá!

Tak prestaňte váhať a poďte do toho!

Kliknite na tlačítko "Objednať zdravú EKO fľašu"
a vydajte sa na cestu za EKO životom!