Magicky ženská alebo ekologická? Oboje!

Je to už pár týždňov, čo som si kúpila úžasnú a inšpiratívnu knihu o vedomej ženskej kráse od Michaly Měřínskej s názvom Magicky ženská.

Áno aj keď som EKO nadšenec na krásu som nezanevrela. Krásu hľadám všade lebo je tak príjemné sa na ňu pozerať. Na krásny západ slnka, šumiace more, na zelené lúky aj trblietajúci sa sneh. Krásu prírody vyhľadávam a nechávam sa ňou unášať aj inšpirovať.

Ale ani ženská krása mi nie je cudzia. Krása k ženám jednoducho patrí. Dámy určite poznajú ten skvelý pocit, keď si urobia pekný make-up a oblečú krásne šaty. Celý deň je vtedy krajší, cítime sa sebavedomejšie a sme spokojnejšie. Vieme, že nám to svedčí a svoju krásu vyžarujeme na všetkých dookola.

Hlboko vo vnútri po kráse všetky túžime.  Aj preto sú naše kúpeľne plné kozmetických výrobkov, ktoré majú naplniť naše túžby po lesklých vlasoch, tvári bez vrások a jemnej pokožke.

Vy ma už poznáte a viete, že na všetko sa snažím nazerať cez „zelené“ okuliare a svet krásy nie je výnimkou. Niečo som už o mojom pohľade na starostlivosť o svoju krásu prezradila v tomto článku.

Je mi preto cťou, že som trošku „zeleného“ myslenia mohla zdieľať aj na úžasnej stránke o vedomej ženskej kráse. Autorka knihy Magicky ženská mi ponúkla možnosť napísať článok o mojom EKO pohľade na starostlivosť o krásu.

Článok som s nadšením napísala a môžete si ho prečítať po kliknutí na obrázok nižšie.

3sipky-dolu-cervene

lovely_planet

Lucia Koukolová
Ukazujem ľudom cestu k modernému EKO životnému štýlu, ktorý je jednoduchý a príjemný a vďaka ktorému si budete aj vy užívať pevnejšie zdravie, plnšiu peňaženku a skvelý pocit, že robíte veľké veci pre našu krásnu planétu.

Napísala som pre vás dva e-Booky na eko tému - 5+1 krokov k EKO životnému štýlu a Zero waste, v ktorých nájdete jednoduché tipy nielen pre začiatočníkov.

A keďže cestovanie považujem za tú najlepšiu vec, ktorá sa dá kúpiť za peniaze, jeden cestovateľský príbeh som spísala do e-Booku s názvom Poďte so mnou do Dubaja.

Eko aj travel články sa striedajú na mojom blogu Lovely Planet a inšpiráciu z nich môžete načerpať aj vy.

Pripojte sa k eko nadšencom aj na Facebooku a dajte like facebook stránke Lovely Planet.

Viac o mne si môžete prečítať tu>>>
Komentáre